Tarpmokyklinės šaškių varžybos Dainavos pagrindinėje mokykloje

2017- 03- 31 d. Dainavos pagrindinėje mokykloje vyko tarpmokyklinės pradinių klasių mokinių šaškių varžybos. Jose mūsų mokyklos komanda, kurią sudarė Ema Naujalytė (3b kl.), Rokas Yeo (4b kl.), Ričardas Lungis (3b kl.) ir Aidas Šašlauskas (4a kl.) laimėjo trečiąją vietą.
   2017- 04- 19 d. Dainavos pagrindinėje  mokykloje vyko 5-12 kl. tarpmokyklinės šaškių varžybos. Šiose varžybose pirmą vietą laimėjo A. Ramanausko - Vanago gimnazija. Mūsų mokyklos komanda liko antra. Komandoje žaidė Miglė Balčiūnaitė (5b kl.), Mantas Januškevičius (7b kl.), Airidas Mikelaitis (6b kl.), Emilis Mikelaitis (5b.kl).

Griežtai draudžiama Alytiskis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Alytiskis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Alytiskis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.221.136.62.

Rašyti

Portalo Alytiskis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Alytus@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Dainavos pagrindinėje mokykloje nutiestas tolerancijos tiltas

Dainavos pagrindinė mokykla prisijungė prie didelio būrio mokyklų lapkričio 16 d. mininčių tarptautinę Tolerancijos dieną.

Didžiojoje Dailidėje skendo vaikas

Vakar, apie 18 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie nelaimę Alytuje, Didžiajame Dailidė...