Alytiškių iniciatyva – grojantys suoliukai „Su gaivia bangele...“

Alytiškių taip mėgstamas Alytaus miesto himnas įprastai skamba įvairiose šventėse, o jei jį galėtume išgirsti daug dažniau? Alytiškis Darius Šalaševičius siūlo įrengti 3 grojančius suoliukus įvairiose miesto vietose. Juose ne tik skambėtų mūsų miesto himnas „Su gaivia bangele...“, bet kartu būtų galimybė pasirinkti ir kitokią muziką. 

Iniciatyvos autoriaus teigimu, šie mažosios infrastruktūros elementai papildytų jau dabar puoselėjimas erdves ir traukos objektus, įprasmintų Alytaus miesto himną. Jį kaskart galėtų prisiminti kiekvienas jam neabejingas alytiškis, o miesto svečiai su juo susipažintų ar net išmoktų. 

Siūloma šiuos tris suoliukus įrengti Jaunimo parke, Miesto sode, Dainų slėnyje arba Baltosios rožės tilto prieigose.

Tokie suoliukai jau veikia Latvijoje, Lenkijoje ir Vilniuje. Pastarasis įrengtas Lenkijos ambasados iniciatyva. Jis skirtas Lenkijos kunigaikščiui, kompozitoriui Mykolui Kleopui Oginskiui atminti. Čia paspaudus mygtuką groja jo kūriniai, o ant suoliuko galima perskaityti istoriją ir susipažinti su šiuo kompozitoriumi. 

Grojančių suoliukų iniciatyva varžosi tarp penkių projektų mažos apimties kategorijoje, tad kviečiame iki birželio 15 d. visus alytiškius nuo 16 metų balsuoti už šią ir kitas iniciatyvas. Daugiausiai alytiškių palaikymo sulaukusios iniciatyvos bus įgyvendintos savivaldybės biudžeto lėšomis. 

Susipažinkite su projektais: 

Mažos apimties (iki 25 tūkst. eurų vertės) projektai:

Alytaus diskgolfas (18 krepšių diskgolfo parkas – Jaunimo arba Kurorto parkuose).  Meilės plytelė (simbolinės plytelės,  skirtos pagerbti ir pažymėti miesto istorines ir įvairių kultūros sričių asmenybes, įrengimas Rotušės aikštėje).„Su gaivia bangele...“ (pastatyti 3 grojančius suoliukus Alytaus Jaunimo parke, Miesto sode, Dainų slėnyje/Baltosios rožės tilte.)„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (vaikų žaidimo zona Senamiesčio pradinės mokyklos teritorijoje). „Mūsų laisvalaikis“ (pojūčių terapijos (sveikatingumo) takas, paremtas S. Kneipo sveikatinimo teorija, bei pasivaikščiojimų takas VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro gyventojams ir lankytojams).Didelės apimties (iki 150 tūkst. eurų vertės) projektai:

Alytaus apžvalgos bokštas (bent 18 m bokštas Jaunimo parke ant šlaito, šalia riedučių parko).„Ištikimybė Tau“ (simbolinės skulptūros legendos apie Alytaus miesto įkūrimą tema sukūrimas. Joje būtų vaizduojami pagrindiniai Alytaus įkūrimo legendos veikėjai Alyta ir Mirgrausėlė, stovintys po simboline lelija. Numatoma vieta – aikštė A. Juozapavičiaus ir Studentų gatvių sankryžoje).A. Matučio parkas – vaikų erdvė (siūloma parke įkurti Kneipo taką, amfiteatrą, dvigubas sūpynes neįgaliesiems, lauko muzikos instrumentus.)Balsuokite čia http://tiny.cc/h5u5lz

Karantino laikotarpiu balsuojama tik internete. Galima balsuoti vieną kartą už ne daugiau kaip 3 sąrašo projektus atiduodant po vieną balsą už kiekvieną abiejų kategorijų projektą, nurodant savo vardą, pavardę, gimimo datą ir adresą. Šie duomenys, nurodyti balsavimo metu, bus naudojami tik balsuojančiam asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo, tačiau jie nebus skelbiami viešai.

Komunikacijos skyriaus informacija

Asociatyvi nuotrauka

Griežtai draudžiama Alytiškis paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Alytiškis kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Alytiškis nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.204.227.117.

Rašyti

Portalo Alytiškis redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Alytus@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Mažuosius alytiškius džiugins Burbulų fiesta

Šįvakar, 18 val., Alytaus Jaunimo parke vaikų laukia labai smagi atrakcija - Burbulų fiesta.

Alytaus mieste ir rajone išrinktas kaimynų kaimynas

Kasmet paskutinis gegužės penktadienis yra skiriamas Europos kaimynų dienai paminėti. Europos kaimynų diena – tai renginys, skatinantis glaudų...