Alytiškių iniciatyvos 2020: kviečiame teikti pasiūlymus miestui!

Jau trečius metus alytiškiai gali būti savo miesto šeimininkais ir paskirstyti dalį bendro miesto biudžeto dalyvaudami „Alytiškių iniciatyvos" projekte. Kviečiame visus miesto gyventojus teikti idėjas ir pasiūlymus skirtus gerinti Alytaus viešąsias erdves, kuriomis galėtų naudotis visi miesto gyventojai ir svečiai.


Alytus – pirmasis Lietuvos miestas, kurio gyventojai sprendžia, kas gali atsirasti mieste. Alytiškiai nuo 16 metų, deklaravęs savo gyvenamąją vietą mieste, gali teikti idėjas ir  už jas balsuoti.


Per du metus alytiškiai iš viso pateikė 36 projektus, iš jų 25 dalyvavo balsavime. Didžiųjų projektų kategorijoje laimėjo iniciatyvos – „Miesto sodo koncertinė erdvė" ir „Alytus-Myliu" miesto vartai,  mažųjų – „Dainų slėnis – gyvas", Grilio zonos Jaunimo parke, Bronzinės voverės su riešutu skulptūra ir Aktyvus laisvalaikis šeimai.


Šiemet alytiškiai savo iniciatyvas gali teikti nuo 2020 m. sausio 13  d. iki kovo 13 d.  Kviečiame būti aktyviais ir teikti naujas idėjas, kurios pagyvintų miesto viešąsias erdves. Turite idėją kas galėtų atsirasti Dailidžių ežerėlių teritorijoje, miesto parkuose, skveruose ar kitur? Tuomet pildykite projekto idėjos pasiūlymo formą ir ją atneškite į savivaldybę arba atsiųskite apačioje nurodytu el. paštu.

Projekto idėjos pasiūlymo formoje pateikiama ši informacija:

Asmens duomenys;Projekto pavadinimas, vieta, trumpas idėjos aprašas ir laukiami rezultatai;Preliminari sumą su detalizuota sąmata;Nuotrauka ar brėžinys;20 alytiškių parašų.Iniciatyvų projektai turi būti viešosios infrastruktūros (išskyrus gatvių/kelių, šaligatvių, pėsčiųjų, dviračių takų įrengimą, rekonstrukciją ir remontą), nekomerciniai, skirti gyvenamosios aplinkos gerinimui. Mažos apimtiems projektams įgyvendinti savivaldybės taryba skiria iki 25 tūkst. eurų, o didelės apimties iki 150 tūkst. Projektų idėjų pasiūlymus ir preliminarias projektų sąmatas vertins konsultacinė darbo grupė. Laimėjusios iniciatyvos bus 100 proc. finansuojamos ir įgyvendinamos iš savivaldybės biudžeto lėšų.

  Projektų idėjų pasiūlymai su teisingai užpildyta paraiškos forma priimami Alytaus miesto savivaldybės administracijos priimamajame Rotušės a. 4, Alytuje, ir el. p. info@alytus.lt. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Finansų ir investicijų skyriaus vyriausią specialistą el. p. mindaugas.vaiksnoras@alytus.lt

Projekto idėjos pasiūlymo forma

AMSA Komunikacijos skyriaus informacija

dekoratyvinis pav.

Griežtai draudžiama Alytiškis paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Alytiškis kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Alytiškis nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.204.168.209.

Rašyti

Portalo Alytiškis redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Alytus@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Alytaus mieste ir rajone išrinktas kaimynų kaimynas

Kasmet paskutinis gegužės penktadienis yra skiriamas Europos kaimynų dienai paminėti. Europos kaimynų diena – tai renginys, skatinantis glaudų...

Koronavirusas ir iš Dzūkijos nesitraukia: Lazdijų rajone du nauji susirgimai

Lazdijų rajone sekmadienį gautais duomenimis susirgimas dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19 patvirtintas dviem vienos šeimos nariams – vyru...