Mokymosi pasiekimų pažymėjimų ir atestatų dublikatus išduos Alytaus šv. Benedikto gimnazija

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Vytuolio Valūno 2020-09-10 įsakymu VVŠ-95-(10.6) Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktoriui pavesta išduoti mokymosi pasiekimų pažymėjimus, pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų dublikatus, brandos atestatų ir brandos atestatų priedų dublikatus asmenims, kurie mokėsi pagal pagrindinio ugdymo programą ar vidurinio ugdymo programą buvusiose Alytaus Dzūkijos, Piliakalnio, Dainavos, Šaltinių, Vidzgirio, „Volungės“, Panemunės ir Likiškėlių vidurinėse, vėliau – pagrindinėse mokyklose, kurių vidaus struktūra pertvarkyta ir jos tapo Dzūkijos mokykla, Piliakalnio progimnazija, Dainavos progimnazija, Šaltinių progimnazija, Vidzgirio progimnazija, „Volungės“ progimnazija, Panemunės progimnazija, Likiškėlių progimnazija, ir Alytaus ir suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje, likviduotoje Alytaus miesto savivaldybės tarybos 2020 m. balandžio 16 d. sprendimu. 
Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktorius visus išvardytus dokumentus pareiškėjui išduos pateikus prašymą ir pažymą (iš mokyklos, kurioje mokėsi) apie mokymosi rezultatus pagal įrašus archyviniuose dokumentuose ar (ir) atitinkamame pažymėjimų, brandos atestatų ir jų priedų apskaitos žurnale.  

Švietimo ir sporto skyriaus informacija

Griežtai draudžiama Alytiškis paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Alytiškis kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Alytiškis nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.237.66.86.

Rašyti

Portalo Alytiškis redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Alytus@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Garažų Kalniškės gatvėje iki kitų metų vasaros neliks

Alytaus miesto savivaldybei pasirašius sutartį su bendrove „Ekonovus“, iki kitų metų vasaros vidurio turi būti sutvarkyta buvusių garažų A...

Alytuje jau pastatyti pirmieji tekstilės atliekų konteineriai, skirti naudoti tinkamiems drabužiams

Dėvėti dar tinkamų drabužių bei avalynės turintiems alytiškiams nereikės sukti galvos, kur juos padėti – mieste pastatyti tekstilės atliek...