Norite dirbti „reindžeriu“? Yra pasiūlymas!

Alytuje įrengtose konteinerinėse aikštelėse netrukus vėl pradės budėti „reindžeriai“.  Taip neoficialiai vadinami  aikštelių priežiūros specialistai, kurie nuo šiol dirbs ne epizodiškai, kaip anksčiau, o nuolat.  

Alytuje bus įdarbinti du aikštelių priežiūros specialistai, kurie rūpinsis tvarka aikštelėse ir kontroliuos, kaip gyventojai  rūšiuoja atliekas, ar vežėjai laikosi atliekų išvežimo grafikų, informuos apie perpildytus konteinerius. 

„Pagrindinė prižiūrėtojų funkcija – ne tvarkyti kitų išmestas atliekas, o kontroliuoti, kad žmonės jas tinkamai tvarkytų patys, bendrauti su gyventojais, atsakyti į klausimus, paaiškinti atliekų tvarkymo taisykles ir reikalavimus“, -  sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) Atliekų tvarkymo paslaugų organizavimo ir kontrolės padalinio vadovo pavaduotoja Rasa Opolskienė. 

Aikštelių priežiūros specialistai bus atsakingi už visų mieste eksploatuojamų konteinerinių aikštelių priežiūrą. 

„Reindžeriais“ pavadinti aikštelių prižiūrėtojai Alytuje pirmą kartą buvo įdarbinti prieš trejus metus. Tai buvo keletą mėnesių trukęs eksperimentas, kurio metu paaiškėjo, kad aikštelėse dirbant prižiūrėtojams jos tampa daug švaresnės, tvarkingesnės, gyventojai atsakingiau rūšiuoja atliekas. 

Įsitikinus, kad prižiūrėtojų darbas duoda puikų efektą, buvo nuspręsta visame regione įsteigti penkis aikštelių priežiūros  specialistų etatus. Aikštelių prižiūrėtojai jau dirba Prienų, Lazdijų savivaldybėse, o pasibaigus karantinui jau siūlomas darbas ir norintiems būti „reindžeriais“ Alytuje.  

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras SIŪLO DARBĄ

Konteinerinių aikštelių priežiūros specialistui

Darbo pobūdis: 

Rūšiavimo konteinerių aikštelių priežiūra (palaikyti tvarką aikštelėje) ir atliekų rūšiavimo kontrolė; Bendravimas su gyventojais/organizacijomis atliekų rūšiavimo klausimais;Atliekų išvežimo grafikų kontrolė. Reikalavimai:                                                                                                

turėti „B“ kategorijos vairuotojo pažymėjimą;žinoti ARATC uždavinius bei funkcijas;mokėti dirbti MS Office kompiuterinės programos paketu;kalbėti Lietuvos Respublikos valstybine kalba;gebėti sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;būti savarankišku, pareigingu, darbščiu.    Kreiptis 865630458

ARATC informacija

Griežtai draudžiama Alytiškis paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Alytiškis kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Alytiškis nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.236.245.255.

Rašyti

Portalo Alytiškis redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Alytus@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Alytuje toliau daugėja užsikrėtusių koronavirusu

Sergančiųjų COVID-19 skaičius Alytuje auga. Koronaviruso infekcija susirgo dar dvi moterys.

Mokinių rudens atostogos nepailgės

Vyriausybė pritarė, kad nuo spalio 26 d. iki lapkričio 8 d. dviem savaitėms bendrojo ugdymo mokyklose 5–12 klasių mokiniams ir profesinio mokym...